Dodání

10. Dodání

10.1. Produkty budou doručeny do 5 pracovních dnů ode dne přijetí potvrzení objednávky na vaši e-mailovou adresu. V případě jakýchkoliv neočekávaných komplikací nebo zpoždění při vaší objednávce, dostanete upozornění e-mailem s uvedením očekávaného termínu dodání.

10.2. Objednané výrobky zasíláme na adresu, kterou jste zadali během procesu objednávky. Dodávku zásilek provádí kurýrní společnost Zásilkovna nebo GLS, v pracovní dny v době od 8.00 do16.00. O termínu dodání paketu na vaši adresu vás bude kurýrní společnost informovat v den převzetí zásilky. Pokud vám termín nevyhovuje, kontaktujte:

  • zákaznický servis Zásilkovna na telefoní: +420 216 216 516, mail: info@zasilkovna.cz
  • zákaznický servis GLS na telefoní: +420 840 123 456, mail:  info@gls-czech.com, a dohodněte se na způsobu převzetí.

10.3. Přepravní náklady jsou jednotné pro celou Českou republiku a liší se podle hodnoty objednávky a způsobu platby:

Objednávka v hodnotě nad 2 500 CZK – přepravní náklady ZDARMA

Objednávka v hodnotě do 2 500 CZK – přepravní náklady 99 CZK
Uvedené dodací náklady se vztahují na platbu platební / kreditní kartou, Paypal nebo na základě faktury

Objednávka v hodnotě do 2 500 CZK – přepravní náklady 119 CZK (99+20 CZK dobírkovné)
V případě nákupu na dobírku, tj platbou zboží při dodání, se dodací náklady zvýší o 20 CZK, protože doručovací služba účtuje k platbě i příplatek na provizi hotovostní platby

10.4. Dodání zboží:

Zboží objednané na webu jessyss.com je odposláno co nejdříve. Přípravy na doručení resp. vydání vaší objednávky se začnou jakmile vám byla zaslána e-mailová zpráva o zpracování vaší objednávky.

Abychom mohli doručit objednané zásilky co nejrychleji, spolupracujeme s kurýrní službou Zásilkovna a GLS, což znamená, že dodání můžete očekávat v 4 až 5 pracovních dnech, pokud objednávku odešlete v pracovní den (Po-Pá) do 12:30. Při odeslání objednávky po 15:00 hodině, zásilku připravíme následující pracovní den. Při objednávkách odeslaných v sobotu, neděli nebo den pracovního klidu, zásilku připravíme první následující pracovní den.

Při výběru možnosti platby platební / kreditní kartou, Paypal-em nebo převodem na náš bankovní účet, se aktivity na provedení objednávky začnou po přijetí finančních prostředků na náš bankovní účet. Za tímto účelem kontroluje během pravidelné pracovní doby v 11. hodin platby na bankovním účtu společnosti. Termín doručení začíná v pracovní den v 9:00. po obdržení potvrzení o platbě.

10.5. Kurýrní služba si vyhrazuje právo přiměřeným způsobem ověřit totožnost pořizovatele zboží (možnost nahlédnout do osobních nebo jiných dokumentů), aby se zajistilo, že objednané zboží bude dodáno správnému zákazníkovi.

10.6. Společnost IME d.o.o. není zodpovědná za poškození, zničení nebo neschopnost poskytnout produkty v důsledku války nebo občanských nepokojů, stávek, zastavení práce v průmyslu, neúspěšné dodávky, požáru, bouře, záplavy nebo bouře, selhání, úmyslného zranění, krádeže nebo jiné vyšší moci. Společnost IME d.o.o. nenese žádné náklady, které vzniknou v případě zpoždění dodávky výrobků. Nenese také žádné náklady v případě ztráty produktu nebo nedodaného výrobku. V případě platby předem vám vrátíme náklady za nedoručený balík na vaš bankovní účet.