Způsoby platby

Jessyss nabízí tyto způsoby platby: 

  • Platba dobírkou
  • Platba převodem na účet správce stránky jessyss.cz
  • Kreditní a debetní kartou (Visa, Mastercard, Maestro, Discover, Diners, American Express)
  • Paypal službou

Platba dobírkou

Platba dobírkou

Platba dobírkou při převzetí zboží je snadná a pohodlná. Zaplatíte při převzetí zboží, a to buď v hotovosti, nebo platební kartou. Zboží na dobírku si můžete nechat zaslat domů (případně do práce).

Platba převodem na účet

Platba převodem na účet

Platba převodem je rychlá a bezpečná forma platby. Je spolehlivá a pohodlná. Pokud využíváte služeb internetového bankovnictví, můžete zboží objednávat jednoduše z pohodlí vašeho domova. Informace o převodu obdržíte na potvrzení objednávky.
Částku objednávky zaplatíte na účet společnosti IME d.o.o. 2001683316/2010 (Fio banka a.s.)
Variabilní symbol bude číslo vaší objednávky, například: 12345, pokud je číslo vaší objednávky 12345.

Kreditní a debetní kartou

Kreditní a debetní kartou 

Platba prostřednictvím našeho platebního systému je bezpečná, protože splňuje všechny bezpečnostní standardy. Obchodujeme v souladu se standardem pro zabezpečení dat o platebních kartách (PCI DSS), který nám umožňuje společnost Braintree by Paypal, registrován jako nezávislá prodejní organizace (ISO) a poskytovatel řízených služeb (MSP) u Wells Fargo Bank, N.A., Walnut Creek, CA, jako držitel a správce platebního systému, se kterým má společnost IME d.o.o. uzavřenou smlouvu o přijímání bankovních a platebních karet pro platby online. Platební systém je autorizovaný emitenty platebních karet a umožňuje i zabezpečení 3D, které je označeno logem "Verified by Visa" a "MasterCard Secure code". Každá transakce je zajištěna bezpečnostními certifikáty SSL a všechny údaje jsou šifrovány. Spojení mezi počítačem klienta a platebním systémem je bezpečné, protože používá nejnovější šifrovací standardy. Autorizace karty se provádějí v reálném čase s okamžitou kontrolou údajů v bankách. Informace o platebních kartách se neschrańují na serveru dodavatele.

PayPal

PayPal

PayPal je internetový platební systém. Umožňuje platbu na internetu nebo posílání peněz mezi uživateli služby. Každý uživatel PayPalu má svůj účet, do kterého se přihlašuje podobně jako do internetového bankovnictví. Paypal můžete propojit s platební kartou nebo bankovním účtem. Jedná se o prostředníka mezi internetovým obchodníkem a bankou, takže představuje bezpečnostní výhodu pro obě strany. Při platbě přes PayPal Jessyss nemá možnost získat informace o vaší platební kartě. Pokud si při platbě vyberete Paypal, budete přesměrováni automaticky na stránku Paypal, kde můžete bezpečně dokončit platbu.