Způsoby platby

Jessyss nabízí tyto způsoby platby: 

  • Platba převodem na účet správce stránky jessyss.cz
  • Kreditní a debetní kartou (Visa, Mastercard, Maestro, Discover, Diners, American Express, G Pay, Apple Pay)
  • Paypal službou

Platba převodem na účet

Platba převodem na účet

Platba převodem je rychlá a bezpečná forma platby. Je spolehlivá a pohodlná. Pokud využíváte služeb internetového bankovnictví, můžete zboží objednávat jednoduše z pohodlí vašeho domova. Informace o převodu obdržíte na potvrzení objednávky.
Částku objednávky zaplatíte na účet společnosti IME d.o.o. 2001683316/2010 (Fio banka a.s.)
Variabilní symbol bude číslo vaší objednávky, například: 12345, pokud je číslo vaší objednávky 12345.

Kreditní a debetní kartou

Kreditní a debetní kartou 

Platba prostřednictvím našeho platebního systému je bezpečná, protože splňuje všechny bezpečnostní standardy. Obchodujeme v souladu se standardem PCI DSS pro zabezpečení údajů o platebních kartách (Payment Card Industry Data Security Standard), který nám umožňuje společnost Stripe, Inc., registrovaná jako nadnárodní organizace finančních služeb a poskytovatel softwaru jako služby (SaaS), se kterým má společnost IME d.o.o. uzavřenou smlouvu o přijímání platebních karet pro platby online.

Během procesu platby je vaše karta autorizována vydavateli platebních karet (tj. vaší bankou, Diners clubem apod.), což je označeno logem „Verified by Visa“ a „bezpečnostním kódem MasterCard“.

Každá transakce je zabezpečena bezpečnostními certifikáty SSL a všechna data jsou šifrována. Spojení mezi počítačem zákazníka a platebním systémem je bezpečné, neboť používá nejnovější šifrovací standardy. Autorizace karty se provádějí v reálném čase s okamžitou kontrolou údajů v bankách. Informace o kartě nejsou uloženy na serveru Jessyss. Po úspěšné autorizaci obdržíte e-mailem potvrzení objednávky a Jessyss může objednávku zpracovat a odeslat.

PayPal

PayPal

PayPal je internetový platební systém. Umožňuje platbu na internetu nebo posílání peněz mezi uživateli služby. Každý uživatel PayPalu má svůj účet, do kterého se přihlašuje podobně jako do internetového bankovnictví. Paypal můžete propojit s platební kartou nebo bankovním účtem. Jedná se o prostředníka mezi internetovým obchodníkem a bankou, takže představuje bezpečnostní výhodu pro obě strany. Při platbě přes PayPal Jessyss nemá možnost získat informace o vaší platební kartě. Pokud si při platbě vyberete Paypal, budete přesměrováni automaticky na stránku Paypal, kde můžete bezpečně dokončit platbu.